درباره اکسترا

گروه صنعتی افرا چوب سبز ایرانیان، به عنوانی سازمانی دانش بنیان و یادگیرنده، و با هدف تولید محصولی در سطح کیفیت جهانی، از سال‌ها تجربه خود در زمینه صنعت چوب بهره گرفته و با همیاری تیمی متشکل از نیروهای متخصص و حرفه‌ای، نام تجاری و برند «اکسترا» را به بازار معرفی نمود.

گروه صنعتی افرا، به عنوان صاحب امتیاز برند لاکچری «اکسترا»، در طی مشارکت و همکاری با برخی از شرکت های مطرح آلمانی اقدام به تأمین مواد اولیه خود از برترین تولیدکنندگان اروپایی کاغذ دکور و باکیفیت ترین ام‌دی‌اف های خام جهان کرده و با بهره‌گیری از دانش و تخصص نیروهای خود، «اکسترا» را به رقیب جدی برندهای اروپایی تبدیل نمود.

«اکسترا» در حقیقت به معنای ارزش مازاد موجود در ورق‌های ام‌دی‌اف این برند است که از طریق بهبود و بهینه‌سازی مغز و روکش ورق‌های این برند و انتخاب طرح و دکورهای بروز در بازارهای جهانی به علاقه مندان این محصول در ایران و سایر کشورها عرضه می‌گردد.

اکسترا، با شعار «Less is the New More»، زیبایی، کیفیت و دوام را در ساده‌ترین فرم ممکن در محصولات خود به نمایش می‌گذارد و اعتقاد دارد در پیچیدگی دنیای امروز، زیبایی و آرامش می‌تواند با ساده‌ترین طرح‌ها و ابزار ممکن گردد.

همچنین اکسترا، ضمن تأمین رضایت و سلیقه مشتریان خود، به رسالت خود در راستای توسعه پایدار و حفظ محیط زیست نیز متعهد بوده و با استفاده از درختان خشک بی استفاده از مناطق مختلف دنیا و همچنین ایجاد جنگل‌های مصنوعی به وظیفه خود در این امر مهم عمل می‌نماید.

شایان ذکر است، اکسترا با داشتن طرح ها و رنگ های متنوع در سه زیرمجموعه «اکسترا رویسا»، «اکسترا پلاس» و «اکسترا سالید»، توانسته است نظر مشتریان خود را به خوبی در ایران و نقاط مختلف دنیا به خود جلب نماید.

کارخانه اکسترا