درباره اکسترا

گروه صنعتی افراچوب سبز ایرانیان با سالها تجربه در زمینه صنعت چوب کشور، در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود، پس از نیاز سنجی و ارزیابی نظرات خبرگان صنعت ام دی اف، اقدام به مشارکت با شرکت آلمانی فاپکو نمود ، که نتیجه این همکاری، تامین مواد اولیه و تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا با برند اکسترا می باشد که از لحاظ کیفیت، تنوع و زیبایی و دوام با برندهای روز اروپایی و آسیایی قابل رقابت است.

واژه اکسترا به معنای مازاد و ارزش بالاتر از حد انتظار می باشد . برند اکسترا نیز برگرفته از این لغت انگلیسی  است. برند اکسترا در واقع بیان کننده ارزش مازادی است که از طریق بهبود و بهینه سازی مغز و روکش ورق Xtra انتخاب طرح و دکورهای بروز بازارهای اروپا و مطابق با سلیقه مردم ایران تحویل مشتری می گردد. ارزشی که علاوه برخود محصول در خدمات پس از فروش و تحویل سریع و به موقع به مشتری نیز نمایان می شود و بجای نام ام دی اف، ورق های اکسترا نام گرفته است. رسالت اصلی برند اکسترا توسعه پایدار و حفظ محیط زیست سبز در راستای تامین رضایت و سلیقه عموم می باشد که این امر با توجه به استفاده از مواد اولیه پاک و وارداتی که خود مانع نابودی جنگل های سبز میهنمان و استفاده از درختان خشک بی استفاده در مناطق دیگر دنیا شده همچنین ایجاد جنگل های مصنوعی توسط این برند محقق می گردد .

قابل ذکر است که در حال حاضر برند اکسترا با داشتن بیش از ۱۰۰ طرح و رنگ و با سه زیر مجموعه شامل اکسترا رویسا ، اکسترا پلاس و اکسترا سالید به بازار ارائه می گردد. که تا کنون توانسته است نظر مشتریان را به خوبی به خود جلب نماید.

About-us