X33-Golden-Oak ( اکسترا رویسا گلدن اوک )

محصولات اکسترا رویسا در گروه ام‌دی‌اف‌های برجسته قرار می گیرد. طرح‌های این محصولات انحصاراً در اختیار برند اکسترا بوده و هیچگونه نمونه مشابهی ندارد. بعلاوه برای تهیه مغز ام‌دی‌اف خام و کاغذ دکور این گروه از اکسترا، از مرغوبترین برندهای روز اروپا استفاده شده است و مقاومت این محصول در برابر رطوبت و حرارت را تا میزان مناسبی افزایش داده است.

اکسترا رویسا در گروه ام‌دی‌اف‌های با سایز بزرگ قرار می‌گیرد که در سایز ۳۶۶۰×۱۸۳۰ و ضخامت های مختلف ارائه می‌گردد از جمله ضخامت ۸، ۱۶ و ۲۵ میلی‌متر.که این ویژگی در کنار طرح‌های منحصر به فرد، این محصولات را تبدیل به یکی از پرطرفدارترین ام‌دی‌اف‌های حال حاضر بازار نموده است.

طرح‌های مختلف ام‌دی‌اف‌های اکسترا رویسا برگرفته از طبیعت زیبای چوب درختان متنوع می باشد که می‌تواند زیبایی طبیعت را برای هر فضایی به ارمغان بیاورد.

اکسترا گلدن اوک از دسته محصولات اکسترا رویسا

گلدن اوک، دکوری برگرفته از محیط روستایی با ظاهری براق و منافذی معکوس و پرمعنی است. این دکور، تمامی خصوصیات یک بلوط را داراست. ویژگی‌هایی همچون رگه‌های افقی و یا اصطلاحا خطوط ببرگونه، گره‌های کوچک و شکاف‌های ظریف؛ در حالیکه سطح پوشانی وسیع، کف‌های چوبی قدیمی منازل را به یاد می‌آورد.