XS101-Beige-05 ( اکسترا سالید کرم بژ ۰۵ )

رنگ ام دی اف بژ یک رنگ پایه است که به صورت طبیعی به وفور یافت می شود. یک رنگ خنثی و آرامش دهنده که گرمای رنگ قهوه ای و درخشش رنگ سفید را همزمان دارد.
این محصول، یک انتخاب بسیار عالی برای کتابخانه یا نمایشگاه آثار هنری محسوب میشود. از ترکیب این دکور سازگار با کاپوچینو XS102 ، راینو XS127 و بوردو XS129 غافل نشوید. بعلاوه ام دی اف بژ همخوانی خوبی با محصولات گروه اکسترا رویسا و اکسترا پلاس دارد.

مشاهده پروژه های اجرا شده با محصولات اکسترا

درباره ام دی اف های رنگی اکسترا سالید

گروه صنعتی افرا چوب سبز ایرانیان به عنوان نماینده انحصاری مانکسجو در ایران، بهترین ام دی اف سالید در جهان را، در طیف رنگ‌های فانتزی خود و در مجموعه 30 دکور متنوع، با عنوان اکسترا سالید و زیرمجموعه برند «اکسترا» ارائه کرده است. از بین 20 هزار ام دی اف متنوع موجود، و با در نظر گرفتن ذائقه و سلیقه ناب ایرانی، این مجموعه در بازه رنگ‌های سفید و روشن تا تیره و رنگی  برای خاص پسندان ارائه شده است و از حیث تنوع و کیفیت در بازار بی رقیب است. همچنین انحصار بسیاری از این رنگ‌ها تنها در اختیار برند اکسترا قرار دارد. فینیش اختصاصی ام دی اف های اکسترا سالید، به صورت یک رو کتان و یک رو مات می‌باشد که البته بنا بر درخواست و نیاز مشتریان قابل سفارشی سازی می‌باشد. همچنین دکورهای اکسترا سالید در سایزهای 3660×1830 میلی‌متر و ضخامت های متنوع 8 – 16 و 25 میلی متر تولید می‌شوند.