XS102-Cappucino ( اکسترا سالید کاپوچینو ۰۶ )

ام دی اف کاپوچینو، یکی از پراستفاده ترین دکورهاست که هرگز شمارا خسته نکرده و ظاهری آرام ایجاد می نماید. کاپوچینو یک گزینه بدون ریسک است یعنی انتخاب آن زیاد نیاز به فکر کردن در مورد رنگ، وسعت استفاده و اینکه با چه دکور های دیگری می تواند ترکیب گردد ، ندارد. زیرا با بسیاری از ام دی اف ها قابل ترکیب می باشد. اما به عنوان یک انتخاب جسورانه ادغام رنگ گرمی مانند کاپوچینو با ام دی اف پرسیمون XS128، فیروزه ای XS123 و آبی کلمبیایی XS122 عالی به نظر می رسد.
این محصول از بین ام دی اف های رنگی، دکور مورد علاقه ی سبک های سنتی است، هرچند در همه جا کاربرد گسترده ای دارد حتی در فضاهای مدرن. این دکور همچون اسبی وحشی در جهان دکوراسیون است که می توان قدردان زیبایی های ظریف آن بود.

مشاهده پروژه های اجرا شده با محصولات اکسترا

درباره ام دی اف های رنگی اکسترا سالید

گروه صنعتی افرا چوب سبز ایرانیان به عنوان نماینده انحصاری مانکسجو در ایران، بهترین ام دی اف سالید در جهان را، در طیف رنگ‌های فانتزی خود و در مجموعه 30 دکور متنوع، با عنوان اکسترا سالید و زیرمجموعه برند «اکسترا» ارائه کرده است. از بین 20 هزار ام دی اف متنوع موجود، و با در نظر گرفتن ذائقه و سلیقه ناب ایرانی، این مجموعه در بازه رنگ‌های سفید و روشن تا تیره و رنگی  برای خاص پسندان ارائه شده است و از حیث تنوع و کیفیت در بازار بی رقیب است. همچنین انحصار بسیاری از این رنگ‌ها تنها در اختیار برند اکسترا قرار دارد. فینیش اختصاصی ام دی اف های اکسترا سالید، به صورت یک رو کتان و یک رو مات می‌باشد که البته بنا بر درخواست و نیاز مشتریان قابل سفارشی سازی می‌باشد. همچنین دکورهای اکسترا سالید در سایزهای 3660×1830 میلی‌متر و ضخامت های متنوع 8 – 16 و 25 میلی متر تولید می‌شوند.