XS118-Grapes-24 ( اکسترا سالید گریپس )

ام دی اف گریپس گزینه ای مناسب برای ادارات، منازل مسکونی، مکان های پذیرایی، رستوران ها و غذاخوری ها به شمار می رود. این رنگ عاشق ترکیب شدن با ام دی اف سالید قهوه ای ، کد XS119 ، و همچنین دکورهای طبیعی همچون طرح های اکسترا رویسا و اکسترا پلاس است.
ترکیب طلایی با گریپس بسیار دلنشین است چرا که هر دو رنگ لوکس بوده و لذا ترکیب آنها پرشکوه به نظر می رسد.
این محصول مناسب برای تزئین هر فضای کوچک با نور کم طبیعی است لذا یک انتخاب شگفت انگیز برای ورودی مکان های اداری و هتل ها به شمار می رود. دکور فسفریک با کد XS125 نیز یکی از دکور های ایده آل برای ترکیب با گریپس است؛ البته به شرطی که به میزان کم استفاده شود.

مشاهده پروژه های اجرا شده با محصولات اکسترا

درباره ام دی اف های اکسترا سالید

گروه صنعتی افرا چوب سبز ایرانیان به عنوان نماینده انحصاری مانکسجو در ایران، بهترین ام دی اف سالید در جهان را، در طیف رنگ‌های فانتزی خود و در مجموعه 30 دکور متنوع، با عنوان اکسترا سالید و زیرمجموعه برند «اکسترا» ارائه کرده است. از بین 20 هزار ام دی اف متنوع موجود، و با در نظر گرفتن ذائقه و سلیقه ناب ایرانی، این مجموعه در بازه رنگ‌های سفید و روشن تا تیره و رنگی  برای خاص پسندان ارائه شده است و از حیث تنوع و کیفیت در بازار بی رقیب است. همچنین انحصار بسیاری از این رنگ‌ها تنها در اختیار برند اکسترا قرار دارد. فینیش اختصاصی ام دی اف های اکسترا سالید، به صورت یک رو کتان و یک رو مات می‌باشد که البته بنا بر درخواست و نیاز مشتریان قابل سفارشی سازی می‌باشد. همچنین دکورهای اکسترا سالید در سایزهای 3660×1830 میلی‌متر و ضخامت های متنوع 8 – 16 و 25 میلی متر تولید می‌شوند.